Multi System Sebastian Naszewski

klimatyzacja biurowa warszawa

Powszechnie wiadomo, że temperatura ma niemały wpływ na efektywność pracy. Zbyt wysoka lub zbyt niska potrafi znacznie zmniejszyć samopoczucie i komfort pracowników. Zastosowanie klimatyzacji biurowej jest obecnie jedną z najlepszych metod zapewnienia odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku i poszczególnych pomieszczeń. Idealnie sprawdza się zarówno wtedy kiedy na zewnątrz jest upał, jak i podczas mroźnych dni. Warto zwrócić uwagę na to, że klimatyzacja biurowa nie tylko odpowiada za utrzymanie pożądanej temperatury ale również usuwa z powietrza wszelkie drobnoustroje oraz zanieczyszczenia.

 

Jaką klimatyzację biurową wybrać? Obecnie najczęściej w pomieszczeniach biurowych montowane są klimatyzatory ścienne, w niektórych budynkach jednak znacznie bardziej sprawdza się klimatyzacja kanałowa lub przypodłogowa. W przypadku pomieszczeń z warto zastanowić się nad instalacją klimatyzacji kasetonowej.

Jeżeli dane biuro składa się natomiast z kilku pomieszczeń, idealnie sprawdzi się klimatyzacja multisplit. Wówczas do jednej jednostki zewnętrznej podłącza się kilka jednostek wewnętrznych. Dzięki temu, klimatyzacja może działać w oddzielnych pomieszczeniach jednocześnie. Daje to możliwość indywidualnych ustawień (dowolna temperatura, moc i kąt nadmuchu powietrza), według określonych preferencji pracowników.

Zadbaj o pełen komfort swoich pracowników

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Świadczymy usługi najwyższej jakości a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w zakresie montażu oraz serwisowania i konserwacji klimatyzatorów wszystkich marek. Staramy się wykonywać zlecenia w jak najkrótszym czasie, jednak z niezwykłą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. 

Służymy także pomocą. Wiemy jak wiele pytań pojawia się przed zakupem odpowiedniej klimatyzacji biurowej. Na to jaki system powinien być zamontowany w danym biurze składa się wiele czynników. Po szczegółowej analizie pod kątem potrzeb oraz danych architektonicznych pomieszczeń z wielką przyjemnością doradzimy jakie urządzenie będzie dla Państwa najlepszym wyborem, tak aby było w pełni wydajne i służyło wiele lat.

Nasz zespół fachowców serdecznie zachęca do skorzystania z oferowanych usług oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Działamy nieustannie od kilkunastu lat na terenie Warszawy i w okolicach. Skontaktuj się z nami – z chęcią pomożemy i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania i wątpliwości.