Multi System Sebastian Naszewski

rekuperacja warszawa

Budujesz dom? Realizujesz inwestycję? W takim razie nie możesz przejść obojętnie koło rekuperacji! Zgodnie z nowymi przepisami wszystkie inwestycje będą musiały być zaopatrzone w technologię odzyskiwania ciepła, a więc we wspomnianą rekuperację. Zadzwoń do nas, a powiemy Ci jak to dokładnie wygląda, od kiedy wprowadzane są nowe wytyczne i co się z nimi wiąże. Oczywiście odpowiednio doradzimy i przeprowadzimy Cię przez proces instalacji, dzięki czemu o nic nie będziesz musiał się martwić. Wszystkim zajmiemy się my, a ty będzie miał spokojną głowę, że realizacja idzie zgodnie z planem. 

Dołącz do setek naszych zadowolonych klientów – 15 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Sprawdź nas! Z pewnością zaskoczy Cię funkcjonalność, jaką oferuje rekuperacja i cena systemu wraz z montażem. 

Rekuperacja jest mechanicznym systemem, który służy do wymiany zużytego i zanieczyszczonego powietrza na takie, które jest czyste i bardzo dobrej jakości, przy jednoczesnym odzyskiwaniu części zgromadzonego już ciepła. System rekuperacji pozwala zatem osiągnąć oszczędności na ogrzewaniu (nawet do 40%) w zimniejsze pory roku. Rekuperacja pozwala także na utrzymanie w pomieszczeniach niskiego stężenia dwutlenku węgla. Dodatkowo, system ten filtruje powietrze, co oznacza że w efekcie jest ono czystsze niż na zewnątrz budynku. Jest to odpowiednie wyposażenie domu dla osób ceniących sobie przede wszystkim zdrowie i komfort ale również kładących szczególny nacisk na energooszczędność.

Montaż rekuperacji wydaje się być pozornie prosty jednak jest to wieloetapowy proces, podczas którego można popełnić wiele błędów. Najczęstszymi z nich są przede wszystkim brak projektu, dobór złych przewodów i ich nieodpowiednia izolacja a także brak przepływu powietrza między pomieszczeniami. Dlatego też do instalacji rekuperacji warto zatrudnić fachowca, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Pomoże on nie tylko zaprojektować odpowiednie dla danych pomieszczeń wielkości przepływów powietrza ale również profesjonalnie je wykona.

 

Sprawny i profesjonalny montaż rekuperacji

Firma Multi System wykonuje montaż rekuperacji. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania oraz instalacji rekuperacji. Jesteśmy firmą działającą na rynku od kilkunastu lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i niezbędną wiedzę, którą stale poszerzamy. Profesjonalny montaż jest jednym z czynników warunkujących prawidłowe działanie każdego urządzenia. Dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie a prace instalacyjne staramy się wykonywać w jak najkrótszym czasie, jednak z zachowaniem pełnej staranności o najmniejsze szczegóły. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszymi kwestiami dla każdego z użytkowników są przede wszystkim funkcjonalność, wydajność oraz łatwość obsługi, dlatego również świadczymy usługi doradcze zakresie doboru najlepszego systemu, który będzie tani w eksploatacji i taki, który służy przez wiele lat. Jednocześnie naszym Klientom, którym zależ na tym, żeby cena instalacji nie nadwyrężyła nadmiernie budżetu inwestycji polecamy komponenty, dzięki którym rekuperacja jest tania w zakupie, przy czym w niczym nie ustępuje droższym rozwiązaniom dostępnym na rynku.

Nasze usługi wykonujemy na terenie Warszawy i w okolicach. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z atrakcyjną ofertą dotyczącą rekuperacji. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat montażu rekuperacji przez naszą firmę, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania! W tym pytania o to, jak działa rekuperacja i jaka jest jej cena.