Multi System Sebastian Naszewski

rekuperacja warszawa

Budujesz dom? Realizujesz inwestycję? W takim razie nie możesz przejść obojętnie koło rekuperacji! Zgodnie z nowymi przepisami wszystkie inwestycje będą musiały być zaopatrzone w technologię odzyskiwania ciepła, a więc we wspomnianą rekuperację. Zadzwoń do nas, a powiemy Ci jak to dokładnie wygląda, od kiedy wprowadzane są nowe wytyczne i co się z nimi wiąże. Oczywiście odpowiednio doradzimy i przeprowadzimy Cię przez proces instalacji, dzięki czemu o nic nie będziesz musiał się martwić. Wszystkim zajmiemy się my, a ty będzie miał spokojną głowę, że realizacja idzie zgodnie z planem.

Rekuperacja Warszawa – doświadczenie i profesjonalizm!

Dołącz do setek naszych zadowolonych klientów – 15 lat doświadczenia mówi samo za siebie. Sprawdź nas! Z pewnością zaskoczy Cię funkcjonalność, jaką oferuje rekuperacja i cena systemu wraz z montażem.

Rekuperacja jest mechanicznym systemem, który służy do wymiany zużytego i zanieczyszczonego powietrza na takie, które jest czyste i bardzo dobrej jakości, przy jednoczesnym odzyskiwaniu części zgromadzonego już ciepła. System rekuperacji pozwala zatem osiągnąć oszczędności na ogrzewaniu (nawet do 40%) w zimniejsze pory roku. Rekuperacja pozwala także na utrzymanie w pomieszczeniach niskiego stężenia dwutlenku węgla. Dodatkowo, system ten filtruje powietrze, co oznacza że w efekcie jest ono czystsze niż na zewnątrz budynku. Jest to odpowiednie wyposażenie domu dla osób ceniących sobie przede wszystkim zdrowie i komfort ale również kładących szczególny nacisk na energooszczędność.

Montaż rekuperacji wydaje się być pozornie prosty jednak jest to wieloetapowy proces, podczas którego można popełnić wiele błędów. Najczęstszymi z nich są przede wszystkim brak projektu, dobór złych przewodów i ich nieodpowiednia izolacja a także brak przepływu powietrza między pomieszczeniami. Dlatego też do instalacji rekuperacji warto zatrudnić fachowca, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Pomoże on nie tylko zaprojektować odpowiednie dla danych pomieszczeń wielkości przepływów powietrza ale również profesjonalnie je wykona.

 

Multi System – montaż rekuperacji Warszawa – co można zyskać?

Decydując się na zastosowanie rekuperacji w swoim domu można wiele zyskać, do największych zalet należą:

  • wymiana zużytego powietrza – w domu, w którym jest rekuperacja, mieszkańcy zawsze oddychają świeżym powietrzem, niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku, powietrze jest wymieniane przez całą dobę – bez przerwy;
  • filtracja nawiewanego powietrza – rekuperacja stanowi skuteczną ochronę przed smogiem;
  • oszczędności na ogrzewaniu – dzięki zastosowaniu rekuperacji ciepło, które już raz zostało wytworzone, wykorzystuje się ponownie, a rachunki za ogrzewanie w okresie zimowym mogą spaść nawet do 50% porównując do wentylacji grawitacyjnej;
  • możliwość pełnej kontroli ilości powietrza – system rekuperacji wymienia powietrze w pomieszczeniach dokładnie tak, jak zaplanuje to użytkownik;
  • wysoki komfort – nie ma potrzeby intensywnego wietrzenia, co przekłada się na brak przeciągów i brak owadów, dzięki obniżeniu wilgotności powietrza znika ryzyko pleśni i grzybów, a w domu jest zawsze świeżo i pachnąco;
  • istnieje możliwość zamontowania gruntowego wymiennika ciepła;
  • duże oszczędności inwestycyjne – wiąże się to z niższym zapotrzebowaniem na ciepło.
 

Sprawny i profesjonalny montaż rekuperacji – Warszawa i okolice

Firma Multi System wykonuje montaż rekuperacji. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania oraz instalacji rekuperacji. Jesteśmy firmą działającą na rynku od kilkunastu lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i niezbędną wiedzę, którą stale poszerzamy. Profesjonalny montaż jest jednym z czynników warunkujących prawidłowe działanie każdego urządzenia. Dzięki naszej wiedzy jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Naszych Klientów traktujemy indywidualnie a prace instalacyjne staramy się wykonywać w jak najkrótszym czasie, jednak z zachowaniem pełnej staranności o najmniejsze szczegóły. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszymi kwestiami dla każdego z użytkowników są przede wszystkim funkcjonalność, wydajność oraz łatwość obsługi, dlatego również świadczymy usługi doradcze zakresie doboru najlepszego systemu, który będzie tani w eksploatacji i taki, który służy przez wiele lat. Jednocześnie naszym Klientom, którym zależ na tym, żeby cena instalacji nie nadwyrężyła nadmiernie budżetu inwestycji polecamy komponenty, dzięki którym rekuperacja jest tania w zakupie, przy czym w niczym nie ustępuje droższym rozwiązaniom dostępnym na rynku.

Nasze usługi wykonujemy na terenie Warszawy i w okolicach, w zakres naszych lokalizacji wchodzą m.in.: Halinów, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Rembertów, Sulejówek, Wesoła.

 Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z atrakcyjną ofertą dotyczącą rekuperacji. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat montażu rekuperacji przez naszą firmę, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania! Wyjaśnimy takie kwestie, jak działa rekuperacja, cena tego rozwiązania i wiele więcej.