Multi System Sebastian Naszewski

serwis rekuperacji Sulejówek

Jesteśmy doświadczonym przedsiębiorstwem projektowym i instalacyjnym, a w naszej ofercie znajduje się także profesjonalny serwis systemów rekuperacji. Szybko i sprawnie przeprowadzamy czynności diagnostyczne, przeprowadzamy regularne przeglądy jak i wykonujemy odbiory gotowych instalacji. Podejmujemy się serwisu systemów nowych jak i starszych, niezależnie od ich rozmiaru, układu, wykorzystanych elementów oraz stopnia skomplikowania. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Obsługujemy Klientów prywatnych i biznesowych z terenu Sulejówka i innych miejscowości w najbliższej okolicy Warszawy.

Nasza oferta: serwis rekuperacji i profesjonalne przeglądy

Niezależnie od wieku systemu rekuperacji oraz stopnia jej eksploatacji, nie należy zaniedbywać regularnych przeglądów. Nawet jeśli system działa sprawnie, nie generuje usterek ani nieprawidłowości, konieczne będzie jego dokładne oczyszczenie oraz przeprowadzenie najważniejszych czynności konserwacyjnych. Dzięki temu rekuperacja będzie działać sprawnie, jej wydajność będzie maleć bardzo powoli, a spodziewana żywotność przedłuży się.

W czasie serwisowania rekuperacji przeprowadzamy rozmaite działania, zawsze dopasowane do potrzeb konkretnego systemu oraz oczekiwań naszych kontrahentów. Oczyszczamy wymienniki ciepła, wymieniamy filtry (korzystając z wersji oryginalnych lub tańszych odpowiedników), przeprowadzamy kontrolę instalacji wentylacyjnej, oceniamy stopień eksploatacji poszczególnych elementów, oczyszczamy filtry nagrzewnicy, przeprowadzamy pomiary pracy systemu, sprawdzamy ustawienia i wartości pracy rekuperatora, kontrolujemy pracę sterowników, przepustnicy oraz czujników.

Serwis rekuperacji – szybko, sprawnie i fachowo

Znamy się na technologii rekuperacji jak nikt inny w całym regionie. Dzięki dostępowi do zaawansowanego zaplecza urządzeń i części możemy szybko przeprowadzić wszelkie naprawy, gwarantując przywrócenie rekuperacji jej najlepszej wydajności. Jesteśmy także instalatorami i projektantami rekuperacji, doskonale znającymi swój fach oraz gotowymi nieść pomoc w przypadku każdego otrzymanego zlecenia.

Nasze usługi serwisu rekuperacji świadczymy względem Klientów z Sulejówka i innych miejscowości w najbliższej okolicy Warszawy. Z naszej strony mogą liczyć na konkurencyjne stawki, pełną dostępność naszej ekipy serwisowej oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych wszystkich odbiorców prywatnych i kontrahentów biznesowych, pragnących przeprowadzić szczegółowy i profesjonalny serwis rekuperacji w swoich budynkach.