Multi System Sebastian Naszewski

Nasza historia sięga lat 90’ ubiegłego stulecia. W tym czasie zostaliśmy sprawdzeni przez kilkuset inwestorów na różnego rodzaju inwestycjach. Zamontujemy klimatyzator w twoim własnym królestwie, przez niektórych nazywanych domem. Możemy również się spotkać w miejscu, który kojarzy Ci się z realizacją i samospełnieniem, czyli w Twoim biurze. Gdy będziesz zainteresowany montażem w innym miejscu, to również dopasujemy się do Twoich oczekiwań, o których nam opowiesz przy filiżance kawy. 
Gdybyś zapytał nas o to, na czym się znamy, to… Znamy się w zasadzie na wszystkim — oczywiście z zakresu klimatyzacji 

Nie ma dla nas różnicy, czy jest to klimatyzator ścienny, okienny, przenośny, ścienno-przysufitowy, przypodłogowy, kasetowy, czy może kanałowy. Przez tyle lat pracowaliśmy z każdym z wymienionych rodzajów, dlatego możesz być spokojny o wysoką jakość realizowanych usług. Zawsze charakteryzujemy się wysokim profesjonalizmem oraz kompleksowym podejściem do każdego klienta.

Oczywiście oprócz montażu mamy również inne usługi – serwisujemy i konserwujemy klimatyzatory wszystkich marek. Jeżeli chciałbyś wymienić swój stary sprzęt, to również możesz na nas liczyć – współpracujemy z licznymi dystrybutorami, dzięki czemu możemy Ci zagwarantować preferencyjne warunki.

Nietypowe zlecenia? Również przyjmujemy – uzupełniamy czynniki chłodnicze w autach osobowych oraz ciężarowych. W przypadku, gdy doskwiera Ci nieprzyjemny zapach w twoim aucie lub pomieszczeniu, przyjedziemy z ozonatorem, który wyeliminuje niepożądane powonienie.

Przekonaj się, że za powyższymi deklaracjami stoją prawdziwi ludzie i rzetelni profesjonaliści. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.
Dobrego dnia!