Multi System Sebastian Naszewski

pompy ciepła warszawa

Oszczędność, ekologia i energooszczędność – wszystkie wymienione słowa, to niemalże synonimy „pompy ciepła”. Stale rosnąca popularność instalacji pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy na zużyciu energii elektrycznej. Inwestycja szybko przynosi oczekiwany zwrot. Jeśli do nas zadzwonisz/napiszesz, to policzymy, ile zaoszczędzisz w skali roku. Dodatkowo chronisz naturę i dbasz o środowisko, więc na twoje konto wpada dobry uczynek, a także przyczyniasz się do poprawy jakości życia swojego oraz mieszkańców twojego miasta.

Instalujemy pompy na terenie całego województwa mazowieckiego oraz Warszawy. Mamy ponad 15 lat doświadczenia, więc świetnie wiemy jak przeprowadzić proces instalacji pompy ciepła. Naszą ofertę wyróżnia również korzystna cena. Pompa ciepła, którą Ci polecimy z pewnością spełni Twoje potrzeby i oczekiwania, bez narażania budżetu inwestycji na niepotrzebne koszty. 

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, a chciałbyś poprawić jakość swojego życia, to zawsze możesz do nas zadzwonić. Chętnie doradzimy i kompleksowo poprowadzimy proces instalacji. Więc nie czekaj – wejdź do zakładki „kontakt” i wybierz numer telefonu.

Pompa ciepła Mińsk MazowieckiPompa ciepła jest nowoczesnym i ekologicznym urządzeniem grzewczym. Stanowi najbardziej wydajny sposób na ogrzanie domu oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej. Jak działają pompy ciepła? Mechanizm działania nie jest skomplikowany i można porównać go z zasadą działania lodówki lub rekuperatora. Polega na pobraniu energii cieplnej ze źródła o niskiej temperaturze jakim może być ziemia, woda lub powietrze. Następnie przetwarza ciepło przy pomocy sprężarki w taki sposób, aby miało wyższą temperaturę niż na samym początku i “oddaje” je otoczeniu.

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka rodzajów pomp ciepła, które można montować zarówno w domach nowych jak i tych remontowanych. W zależności od tego, co jest źródłem energii wyróżnia się pompy ciepła gruntowe, wodne, powietrzne i hybrydowe. Do głównych zalet tych urządzeń należą przede wszystkim niskie koszty utrzymania, trwałość, niezawodność oraz komfort użytkowania, które są nieporównywalne z innymi systemami grzewczymi. Ponadto, pompy ciepła są w pełni bezpieczne a ich użytkowanie nie grozi ulatnianiem się czadu czy wybuchem gazu. Warto jednak mieć na uwadze, że najlepszy i długotrwały efekt działania można otrzymać jedynie wtedy, kiedy wszystkie elementy będą prawidłowo dobrane i zamontowane. Dlatego też montaż pomp ciepła, który nie jest łatwym przedsięwzięciem i składa się z wielu etapów, najlepiej powierzyć fachowcom, którzy w pełni zadbają o prawidłową instalację.

 

Pompa ciepła powietrzna czy gruntowa – wybór najlepszego rozwiązania

Jako specjaliści jesteśmy w stanie doradzić, które rozwiązanie sprawdzi się w przypadku Twojego domu. Pompy ciepła powietrzne nie wymagają przebudowy dotychczasowej instalacji, dlatego polecane są do montażu w już istniejących budynkach. Na pompę ciepła gruntową warto zdecydować się już na etapie realizacji budowy i uwzględnić taki system w projekcie. Nie jest to jednak warunkiem, gdyż możemy dostosować instalację tak, aby była dobrana pod kątem parametrów zarówno nowych, jak i już postawionych obiektów.

 

Montaż pomp ciepła – innowacyjność, oszczędność i ekologia w jednym

Firma Multi System oferuje kompleksowy montaż pomp ciepła. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu świadczą usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani a ich wszelkie potrzeby zostały zaspokojone. Udaje nam się to spełniać, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta.

Posiadamy wszystkie potrzebne narzędzia, z wiedzą włącznie, aby osiągnąć w pełni optymalny i zadowalający efekt, który posłuży Państwu przez wiele lat. Wszystkie zlecenia staramy się wykonać w jak najkrótszym czasie, z niezwykłą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Gwarantujemy nie tylko profesjonalny montaż pomp ciepła ale również fachowe doradztwo podczas procesu wyboru odpowiednich części i urządzeń.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przy pomocy formularza ze strony internetowej, jeżeli są Państwo zainteresowani usługą montażu pomp ciepła na terenie Warszawy i w okolicach. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań także służymy pomocą. Cena pompy ciepła jest uzależniona przede wszystkim od wybranej marki i modelu. Zainteresowanym Klientom służymy pomocą przy wyporze urządzenia tak, aby pompa ciepła działała bezawaryjnie przez długi czas eksploatacji, a jej cena mieściła się w założonym przez Państwa budżecie. 

Opinie naszych klientów

Michał Jakubowski
Michał Jakubowski
2023-06-01
Montaż profesjonalny,szybki. Panowie bardzo fachowo podchodzą do tematu . Polecam
Paweł Talarek
Paweł Talarek
2023-05-31
Profesjonalny i szybki montaż klimatyzacji. Fachowa ekipa! Zdecydowanie polecam.
Paweł Zabrocki
Paweł Zabrocki
2023-05-24
Super firma pełen profesionalizm bardzo dobra i kreatywna ekipa
Robert Haratym
Robert Haratym
2023-05-22
Profesjonalizm w 100%. Od momentu wyboru pompy ciepła, przez montaż, po serwis - Pan Darek nieoceniony, punktualny fachowiec. POLECAM!!!
Daniel
Daniel
2023-05-19
Serdecznie polecam, fachowo, rzetelnie i profesjonalnie
Tomasz Antoszewski
Tomasz Antoszewski
2023-04-19
Super montaż pompy ciepła. Polecam
Управління та Адміністрування
Управління та Адміністрування
2023-04-13
Jestem całkowicie zadowolona. Polecam
Dariusz Wawro
Dariusz Wawro
2023-04-12
Polecam, dziękujemy bardzo
Łukasz Sobotka
Łukasz Sobotka
2023-03-14
Polecam, solidna firma, montaż pompy ciepła odbyła się sprawnie i bezproblemowo. Firma zapewnia wsparcie techniczne długo po zakończonej inwestycji.