Multi System Sebastian Naszewski

serwis klimatyzatorów warszawa
Sprawna klimatyzacja domowa zapewnia użytkownikom nie tylko odpowiednią temperaturę ale również oczyszcza powietrze. Aby klimatyzacja w pełni spełniała swoje funkcje, była wydajna i przede wszystkim bezpieczna, należy ją nie tylko odpowiednio zamontować i użytkować ale również regularnie serwisować. Nieczyszczona i nie serwisowana klimatyzacja stwarza idealne warunki do gromadzenia się w niej różnego rodzaju bakterii czy grzybów, które podczas pracy urządzenia generowane do pomieszczenia, a w efekcie stwarzają niebezpieczeństwo dla zdrowia użytkowników. Zanieczyszczona klimatyzacja jest także mniej wydajna i pobiera znacznie więcej energii. Ponadto, nieprzestrzeganie zasad określonych przez producentów, może skutkować utratą gwarancji na dane urządzenie.

Serwis klimatyzacji – Na czym polega?

 

Serwis klimatyzacji należy wykonać przynajmniej dwa razy w roku a wszelkie czynności z tym związane najlepiej oddać w ręce fachowców, którzy posiadają odpowiednie środki bakteriobójcze. Proces czyszczenia rozpoczyna się od przeglądu obudowy oraz przewodów elektrycznych wewnątrz urządzenia. Kolejnym etapem jest sprawdzenie szczelności układu oraz ciśnienia podczas pracy klimatyzatora. W razie ubytku czynnik chłodzący jest uzupełniany, następnie serwisanci dokładnie czyszczą i odgrzybiają wszystkie filtry, parownik i skraplacz. Każdorazowa naprawa klimatyzacji poprzedzona jest dokładną diagnostyką wszystkich podzespołów. To pozwala na wykrycie wszelkich odstępstw od normy, które mogą przyczynić się do powstania poważnych usterek w przyszłości. Dzięki temu już na etapie okresowego serwisu klimatyzacji jesteśmy w stanie przeprowadzić niezbędne naprawy, aby zapewnić bezproblemowe działanie urządzenia na długi czas.

 

Zadbaj o swoją klimatyzację razem z nami

 

Nasza firma Multi System oferuje kompleksowy serwis klimatyzatorów. Wykonywane przez nas czynności serwisowe zapewniają długotrwałe rezultaty. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza, którą nieustannie poszerzamy, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi wyspecjalizowani pracownicy poradzą sobie z każdym rodzajem i modelem klimatyzacji.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę na każdym z etapów serwisu klimatyzacji. Każdego Klienta, zarówno indywidualnego jak i firmowego, traktujemy indywidualnie a wszelkie zlecenia staramy się realizować z jak największą starannością i w jak najkrótszym czasie. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie wyboru w pełni odpowiadającego na Państwa potrzeby klimatyzatora a także montażu, serwisowania oraz naprawy.

 

Naprawa klimatyzacji w Warszawie

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naprawą klimatyzacji na terenie Warszawy i w okolicach to serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Swoją ofertę kierujemy głównie do klientów z Wesołej, Sulejówka i Rembertowa, jednak jesteśmy w stanie dojechać także do pozostałych dzielnic miasta. Zajmujemy się obsługą zarówno nowoczesnych systemów, jak i urządzeń starszej generacji. Wszelkie naprawy klimatyzacji przeprowadzamy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, a ponadto dajemy gwarancję na zrealizowany serwis.

Zapraszamy także do kontaktu –  telefonicznego lub przy pomocy formularza kontaktowego, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości.