Multi System Sebastian Naszewski

wentylacja warszawa

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Niby oczywisty frazes, jednak niestosowany przez każdego, wręcz zaniedbywany. Wilgotność w pomieszczeniu, nieświeże powietrze, a może grzyb na ścianie? Wszystkie czynniki powodowane są słabą wentylacją pomieszczeń. Mikroklimat pomieszczenia jest niezwykle ważny dla twojego zdrowia oraz twojej rodziny. Niejednokrotnie przekonywaliśmy się, że wentylacja potrafi odmienić jakość życia wszystkich domowników, a w przy instalacji w biurach, efektywność pracowników. Zainwestuj w siebie i osoby, na których Ci zależy. To najlepsza z możliwych inwestycji.

Zadzwoń do nas, a kompleksowo przeprowadzimy proces instalacji wentylacji.

Dlaczego serwis wentylacji jest ważny?

Do prawidłowego działania instalacja wentylacji wymaga regularnego serwisowania. Serwis wentylacji polega przede wszystkim na weryfikacji drożności rur oraz ich regularnemu czyszczeniu. Czyszczenie i ozonowanie wentylacji przeciwdziała namnażaniu się w instalacji niebezpiecznych dla życia i zdrowia bakterii, grzybów i drobnoustrojów.

Regularny serwis klimatyzacji ma również istotne znaczenie ze względu na prawidłowe działanie instalacji wentylacji, przede wszystkim w zakresie zapewnienia odpowiedniego wywiewu zużytego powierza z pomieszczeń i nawiewania świeżego powietrza z zewnątrz.

 

Instalacja wentylacji – zakup, serwis i montaż

Jako marka specjalizująca się w profesjonalnych systemach obróbki powietrza naszym Klientom z terenu miasta Warszawa oferujemy kompleksową obsługę klimatyzacji. Naszą ofertę w tym zakresie uzupełniają usługi dodatkowe:

  • instalacja wentylacji,
  • serwis wentylacji,
  • odgrzybianie i ozonowanie wentylacji.

Klientom, którym zależy na korzystnej relacji ceny do jakości podpowiadamy komponenty sprawdzonych marek, dzięki którym klimatyzacja działa wydajnie i bezawaryjnie przez długi czas użytkowania.

Do współpracy zapraszamy Klientów z terenu miasta Warszawa, w szczególności dzielnicy Rembertów i okolicznych miejscowości. Wesoła, Sulejówek oraz Mińsk Mazowiecki to lokalizacje, w których zrealizowaliśmy wiele inwestycji na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. Współpracujemy w tym zakresie także z deweloperami wykonując instalacje wentylacji na potrzeby zabudowy jedno- i wielorodzinnej.

Opinie naszych klientów

Martyna J
Martyna J
2023-08-30
Praca wykonana porządnie, szybki montaż, bardzo mili pracownicy.
Agnieszka L
Agnieszka L
2023-08-22
Panowie doradzą, a potem profesjonalnie wykonają usługę. Bardzo polecam.
Smart Holistic Beauty
Smart Holistic Beauty
2023-08-07
Polecam. Panowie sprawdzali istniejącą instalacje. Jestem zadowolony z usługi.
Tomasz Drzazga
Tomasz Drzazga
2023-07-28
Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego i szybkiego montażu klimatyzacji. Gorąco polecam!
wojciech majchrzyk
wojciech majchrzyk
2023-07-21
Szybko,czysto, profesjonalnie
Marek Korycki
Marek Korycki
2023-07-12
Szybki czas realizacji .Dokładna zgrana ekipa polecam .
Marek Popieluch
Marek Popieluch
2023-07-11
Super ekipa. Polecam
Aleksandra Małek
Aleksandra Małek
2023-07-04
Serdecznie polecam. Rzetelna firma, fachowe podejście
Marcin Lange
Marcin Lange
2023-06-23
Bardzo profesjonalny montaż rekuperacji. Serdecznie polecam