Multi System Sebastian Naszewski

pompa_ciepla_minsk

Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń. Jedną z naszych specjalności są pompy ciepła. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby inwestorów zapewniamy kompleksowy montaż zarówno powietrznych, jak i gruntowych pomp ciepła w budynkach nowopowstających i modernizowanych.

Klimatyzacja Warszawa Wesoła

Pompy ciepła: Powietrzna czy gruntowa?

Efektywność energetyczna pomp ciepła w dużej mierze zależy do tzw. źródła dolnego. W przypadku pomp powietrznych jest to otaczające nas powietrze, w przypadku pomp gruntowych energia czerpana z głębiej położonych warstw ziemi. W warunkach umiarkowanego klimatu nowoczesne pompy powietrzne zapewniają wysoką efektywność, przy jednoczesnym niskim koszcie inwestycyjnym i taniej eksploatacji. W przypadku ostrzejszego klimatu, kiedy temperatury w miesiącach zimowych są ujemne rekomendowane są pompy gruntowe charakteryzujące się wyższą stabilnością dolnego źródła energii.

Korzyści z wyboru pompy ciepła

Wybór pompy ciepła jako systemu ogrzewania i chłodzenia domu przynosi wiele korzyści, zarówno z punktu widzenia użytkownika, jak i środowiska. Pompy ciepła są znane z bardzo wysokiej efektywności energetycznej. Dzięki wykorzystaniu energii z otoczenia (powietrza, wody lub ziemi), pompy ciepła mogą dostarczać więcej energii cieplnej niż zużywają w postaci energii elektrycznej. To przekłada się na znaczące obniżenie rachunków za ogrzewanie i chłodzenie.

Pompy ciepła są również przyjazne dla środowiska naturalnego. Przyczyniają się do redukcji emisji dwutlenku węgla i innych gazów cieplarnianych, ponieważ wykorzystują mniej energii elektrycznej i z powodzeniem mogą być zasilane energią pochodzącą z odnawialnych źródeł.

Pompy ciepła Mińsk Mazowiecki – Dlaczego warto nam zaufać?

Wybór odpowiedniego dostawcy usług doradczych i instalacyjnych jest tak samo ważny, jak wybór ogrzewania do domu. Wybierając naszą firmę, korzystasz z bogatego doświadczenia i wiedzy eksperckiej, które gromadziliśmy przez lata działalności w branży. To co nas wyróżnia to m.in.:

  • wieloletnie doświadczenie,
  • indywidualne podejście do każdego projektu,
  • bogate portfolio zadowolonych klientów, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę.

Niezależnie od tego czy planujesz montaż pompy ciepła w obiekcie nowopowstającym, czy modernizowanym, zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na terenie Mińska Mazowieckiego zapewniając Klientom kompleksową usługę – od wyboru urządzenia, przez montaż, aż po regularne usługi serwisowe. Nasz Zespół to grupa wysoko wyspecjalizowanych ekspertów, którzy z przyjemnością odpowiedzą na każde pytanie.

Opinie naszych klientów

Martyna J
Martyna J
2023-08-30
Praca wykonana porządnie, szybki montaż, bardzo mili pracownicy.
Agnieszka L
Agnieszka L
2023-08-22
Panowie doradzą, a potem profesjonalnie wykonają usługę. Bardzo polecam.
Smart Holistic Beauty
Smart Holistic Beauty
2023-08-07
Polecam. Panowie sprawdzali istniejącą instalacje. Jestem zadowolony z usługi.
Tomasz Drzazga
Tomasz Drzazga
2023-07-28
Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego i szybkiego montażu klimatyzacji. Gorąco polecam!
wojciech majchrzyk
wojciech majchrzyk
2023-07-21
Szybko,czysto, profesjonalnie
Marek Korycki
Marek Korycki
2023-07-12
Szybki czas realizacji .Dokładna zgrana ekipa polecam .
Marek Popieluch
Marek Popieluch
2023-07-11
Super ekipa. Polecam
Aleksandra Małek
Aleksandra Małek
2023-07-04
Serdecznie polecam. Rzetelna firma, fachowe podejście
Marcin Lange
Marcin Lange
2023-06-23
Bardzo profesjonalny montaż rekuperacji. Serdecznie polecam