Multi System Sebastian Naszewski

montaz_klimy_sulejowek

Jedną z naszych specjalności jest klimatyzacja. Wykonujemy montaż klimatyzacji w mieszkaniach, domach oraz obiektach innego przeznaczenia. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone technologie, co zapewnia wysoką skuteczność i bezawaryjne działanie montowanych systemów, przy ich jednoczesnej wysokiej efektywności energetycznej.

Klimatyzacja w Sulejówku

Montaż klimatyzacji – Co należy wiedzieć?

Prawidłowo przeprowadzony montaż klimatyzacji decyduje o efektywności i bezpieczeństwie całego systemu. Lokalizacja jednostki zewnętrznej i wewnętrznej jest w tym przypadku kluczowa. Jednostka zewnętrzna powinna być umieszczona w miejscu, które zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i jest łatwo dostępne dla celów serwisowych. Jednostka wewnętrzna powinna być umieszczona w taki sposób, aby rozprowadzenie chłodnego powietrza było jak najbardziej efektywne. Zależnie od powierzchni i układu klimatyzowanych pomieszczeń niezbędne może się okazać zastosowanie kilku jednostek wewnętrznych.

Instalacja klimatyzacji musi być zgodna z istniejącą infrastrukturą budynku. Należy uwzględnić możliwości techniczne budynku, takie jak miejsce na przewody, odprowadzenie skroplin oraz dostępność zasilania elektrycznego. W niektórych przypadkach montaż klimatyzacji może się wiązać z koniecznością uzyskania odpowiednich pozwoleń lub zgód.

Kompleksowa usługa montażowa w Sulejówku

Zapewniamy kompleksowy montaż klimatyzacji. Nasza oferta obejmuje:

  • pomoc w doborze optymalnych urządzeń,
  • wybór miejsca montażu jednostek wewnętrznych i zewnętrznej,
  • montaż,
  • serwis klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Sulejówek – dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze systemów klimatyzacyjnych – od doboru komponentów, aż po regularny serwis i usługi naprawcze. To pozwala nam radzić sobie z różnymi wyzwaniami instalacyjnymi, a w rezultacie gwarantuje sprawny i bezpieczny montaż klimatyzacji. W swojej pracy kierujemy się lokalnymi przepisami budowlanymi i standardami bezpieczeństwa, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoja instalacja jest zgodna z obowiązującymi normami i przepisami.

Niezależnie od tego, czy planujesz instalację klimatyzacji w domu, biurze czy w innym obiekcie, z przyjemnością pomożemy. Usługę klimatyzacja Sulejówek kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z samego Sulejówka, jak i najbliższej okolicy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, w  razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

Opinie naszych klientów

Martyna J
Martyna J
2023-08-30
Praca wykonana porządnie, szybki montaż, bardzo mili pracownicy.
Agnieszka L
Agnieszka L
2023-08-22
Panowie doradzą, a potem profesjonalnie wykonają usługę. Bardzo polecam.
Smart Holistic Beauty
Smart Holistic Beauty
2023-08-07
Polecam. Panowie sprawdzali istniejącą instalacje. Jestem zadowolony z usługi.
Tomasz Drzazga
Tomasz Drzazga
2023-07-28
Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego i szybkiego montażu klimatyzacji. Gorąco polecam!
wojciech majchrzyk
wojciech majchrzyk
2023-07-21
Szybko,czysto, profesjonalnie
Marek Korycki
Marek Korycki
2023-07-12
Szybki czas realizacji .Dokładna zgrana ekipa polecam .
Marek Popieluch
Marek Popieluch
2023-07-11
Super ekipa. Polecam
Aleksandra Małek
Aleksandra Małek
2023-07-04
Serdecznie polecam. Rzetelna firma, fachowe podejście
Marcin Lange
Marcin Lange
2023-06-23
Bardzo profesjonalny montaż rekuperacji. Serdecznie polecam